מטרות

השנה האחרונה היתה בסימן ההכנות לטריאתלון אילת. הייתה לי שנה עמוסה באירועים ובחוויות: עברתי לגור בתל אביב, הצטרפתי לקבוצת TriLV של חלי, רצתי, דיוושתי, ושחיתי בשפע. קניתי ציוד חדש, נעלי ריצה, אופניים, בגד ים. רצתי ברומא, בפארוס, בבוסטון ובניו יורק. השתתפתי ביחד עם הצוות שלי במירוץ נס ציונה. השתתפתי, וליאור ליווה, במירוץ שליחים הר לעמק. התמודדתי עם פחד מהתייבשות ומשתיית יתר במירוץ עין גדי. הכרתי חברים חדשים, התאהבתי, התאכזבתי. התעמתתי את העימות הקשה ביותר מכולם, זה שבחן את גבולות האומץ שלי, ועמדתי בו בגבורה. השלמתי, קיבלתי, סגרתי עבר ופתחתי בבניית עתיד.

בשבוע הבא זה קורה. אני מגשימה את החלום, משיגה את המטרה, ומחייכת. ואז מה? הגיע הזמן להציב מטרות חדשות. אני חושבת על לימודי תואר שני במנהל עסקים, ועל טריאתלון אולימפי בשנה הבאה, אך שתי המטרות האלו לא מרגשות אותי מספיק, אולי כי כבר כעת ברור לי שאת שתי המטרות האלו אשיג בקלות. בא לי משהו גדול יותר, משהו שירגש אותי באמת. משהו שאני לא יודעת אם אצליח בו, אבל מאד מתחשק לי לנסות. משהו שכרוך בכוונה ובהשתדלות, בשינויים ובלמידה, בפתיחות, בויתור, בקבלה ובהשלמה. למשהו הזה קוראים משפחה.

6 Responses to “מטרות”

 1. שירי הגיב:

  מלכה. גאה שאת חברה שלי.

 2. אורן הגיב:

  מיטל!
  כולנו איתך.
  בפוסט הראשון ציטטת את שיחתנו משנה שעברה – ליאור וזוהר היו מעוררי השראה עבורנו על שהציבו מטרה גדולה מהחיים הנראית בלתי אפשרית והשיגו אותה. בדרך הם גרמו לכל אחד מאיתנו לדחוף את גבולות היכולת שלהם לשיאים חדשים.
  עכשיו זו את שמעוררת השראה. הצבת מטרה גדולה הנראית בלתי אפשרית ונראה שאת משיגה אותה בקלות ובחיוך כפי שזה נראה מהצד.
  כל הכבוד!

 3. זהר קנטור הגיב:

  מיטל,

  עברה שנה. נראה שרק אתמול דברנו על טריאטלון אילת וזה כבר שבוע הבא.
  לצערי הבטחתי ואני לא מקיים. אני לא יכול לבוא לראות אותך על קו הסיום. נשבע לך שהיתי בא!
  מחזק אותך ושלוח לך ב ה צ ל ח ה מטוקיו. אני כאן בשבועות הקרובים.

  לא פעם נכנסתי לאתר שלח וקראתי על החוויות, המחשבות לאורך הדרך.
  אני שמח בשבילך על שהצלחת לעמוד במטרה.
  אך אחרי הכל, כמו שאת בטח מרגישה, פתאום קולטים שלמרות שהמטרה היא היישג המוחשי והדרייב…הדרך היתה לא פחות חשובה.

  הרי הדרך היא המסע.
  החוויה האמיתית ובא אנחנו לומדים, מתחזקים, מתרגשים ונהנים. 
  מקנא בך. סעי לאילת, תהני. הפעם תורך!

  נשיקות. זהר

 4. וואו! איזה פוסט מרגש. אכן הדרך שעברת מאז נובמבר שנה שעברה מדהימה בכל הכיוונים, התפתחויות בלתי צפויות והצלחות מול קשיים, פציעות וכאבים – והכל עם חיוך ושמחת חיים. כייף ללוות ולראות אותך בדרך שלך 🙂

 5. Polo Shirt on Sale הגיב:

  We are a professional foreign trade website, mainly engaged in all kinds of polo shirts. Our polo shirt on sale now. Welcome to our website for shopping.
  More please click: polo shirt on sale nn1

 6. גלעד הגיב:

  ולמה אין יותר עדכונים?…nn1

כתיבת תגובה


This is a blog At.CorKy.Net